DS-9664NXI-I8-S
DS-7616NI-K1
DS-7608NI-K1-8P
DS-7716NI-Q4-16P
iDS-7204HQHI-M1-S
iDS-7208HQHI-M1-S
iDS-7204HUHI-M1-S
iDS-7208HUHI-M1-S
iDS-7216HQHI-M1-S
iDS-7216HQHI-M2-S
iDS-7216HUHI-M2-S
iDS-7232HQHI-M2-S
DS-2CE76H0T-ITPFS
Previous 1 2 3 4 5 6 7 8  ... Next 

دوربین مداربسته هایک ویژن HIKVISION

هایک ویژن پرفروش ترین برند دوربین مداربسته در ایران
هایک ویژن یکی از بهترین دوربین های مداربسته در ایران می باشد و بسیاری از افراد از دوربین مداربسته هایک ویژن استفاده می کنند. دلایل بسیار زیادی برای خرید و استفاده از دوربین مداربسته وجود دارد. نمایندگی هایک ویژن در تهران تجهیزات مربوط به این برند را در اختیار شما قرار می دهد.
در بازار ایران دوربین مداربسته های متفاوتی وجود دارند که هر یک از این برندها، مصرف کنندگان و مشتریان تجاری خودشان را دارند. در سطح جهانی نیز برند هایک ویژن طرفداران زیادی داشته و بسیاری از سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی معروف از این دوربین مداربسته استفاده می کنند.
همه ما می دانیم که اصلی ترین وظیفه و کاربرد دوربین مداربسته، ضبط تصاویر با بالاترین کیفیت می باشد. دوربین مداربسته هایک ویژن از وضوح و شفافیت تصویر بسیار بالایی برخوردار است. شفافیت تصویر هم در طول روز و هم در شب کاملا پایدار می باشد.
قابلیت و تکنولوژی برند هایک ویژن
در واقع کیفیت تصویربرداری و فیلم برداری دوربین مداربسته هایک ویژن فوق العاده می باشد. گفتیم که در این دوربین، از تکنولوژی و فناوری های پیشرفته ای استفاده می شود.
یکی از این فناوری ها مربوط به تکنولوژی EXIR در این برند می باشد. این فناوری مختص فیلم برداری در شب تعبیه شده است، به گونه ای که شما در هنگام شب، به طور واضح و شفاف تصاویر فیلم برداری شده را مشاهده می کنید.
در حالی که بسیاری از دوربین ها از این امکانات بهره مند نیستند و در هنگام شب، از کیفیت پایینی برخوردارند. این مورد برای کارخانه ها و مراکز تولیدی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا پرسنل و کارکنان کارخانه ها و شرکت های بزرگ به صورت شبانه روزی شیفت هستند و باید نظارت کافی و دقیقی بر رفت و آمد کارمندان این سازمان ها، صورت بگیرد.
همچنین این دوربین توانایی ضبط تصاویر و فیلم ها به صورت رنگی را نیز دارد. شما با استفاده از این دوربین به تصاویر رنگی دسترسی خواهید داشت. در سازمان ها و شرکت های بزرگ موضوع مصرف بهینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایای اصلی دوربین مداربسته هایک ویژن
در این بخش به بررسی برخی نکات مهم و مزایای مربوط به این دوربین می پردازیم:
• استفاده از قطعات درجه یک در ساخت
• بهره مندی از استانداردهای تعیین شده
• کنترل از راه دور و استفاده آسان
• انواع مدل ها و طرح های جدید متناسب با نیاز روز
• قدرت تشخیص بالا در هنگام فیلم برداری از اشیا و انسان
در ساخت قطعات هایک ویژن از موادی استفاده شده است که بسیار باکیفیت می باشند. بسیاری از دوربین ها از موادی ساخته شده اند که یا بی کیفیت هستند یا بعد از مدتی دچار مشکلات سخت افزاری مانند مشکل در دی وی آر یا حافظه داخلی می شوند.
دوربین مداربسته هایک ویژن از نظر فیزیکی در مقایسه با سایر دوربین ها، در مقابل گرما و سرما و تغییرات محیطی مقاومت بالایی داشته و کمتر دچار شکستگی و آسیب می شوند. در ساخت دوربین مداربسته همواره برخی اصول و استانداردهای لازم را تعیین می کنند و هر دوربینی که از این استانداردها برخوردار باشد، قطعا از کیفیت بالایی نیز برخوردار خواهد بود.
دوربین هایک ویژن از استاندارد IK و IP بهره مند می باشد و خاصیت ضد ضربه بودن را نیز دارد. نحوه ساخت و طراحی این دوربین به گونه ای است که دارای سیستم کنترل از راه دور می باشد. شما به راحتی در هر کجا که باشید، می توانید فیلم های مربوط به شرکت و سازمان خودتان را با وضوح بالایی مشاهده کنید.