دانلود لیست قیمت دوربین مدار بسته و سایر محصولات هایک ویژن - دی ماه 1401

در حال حاضر هایک ویژن یکی از پرفروش ترین برند ها در حوزه دوربین مداربسته در ایران و جهان است . محصولات هایک ویژن گستردگی زیادی دارند که شامل دوربین مداربسته آنالوگ ، دوربین مداربسته تحت شبکه ، DVR و NVR ، تجهیزات شبکه و لوازم جانبی می باشند . گستردگی و مدل های مختلف محصولات هایک ویژن باعث شده تا نیاز به لیست قیمت هایک ویژن در مشتریان بیشتر شود . لیست قیمتی که برای شما آماده کردیم شامل اطلاعات دوربین ها و دستگاه های ضبط هایک ویژن نیز میباشد .

 

نکات مهم درباره لیست قیمت هایک ویژن :

 

  • لیست قیمت محصولات ماهیانه یک بار در سایت آپلود میشود برای دریافت قیمت روز محصولات با همکاران بخش فروش هایک ویژن تهران تماس بگیرید .
  • اگر همکار هستین و نیاز به دریافت لیست قیمت همکار هایک ویژن را دارین از طریق تماس با کارشناسان فروش هایک ویژن تهران لیست قیمت همکاری را دریافت کنید
  • آپدیت لیست قیمت هر ماه انجام میشود و امکان دارد که در زمان آپدیت لیست قیمت یسکری از محصولات موجود نباشن ولی در روز های دیگر ماه موجود شوند . برای اطلاع از قیمت و موجودی محصولاتی که در لیست موجود نیستند با ما تماس بگیرید

 


 

لیست قیمت همه محصولات هایک ویژن تهران - آپدیت شده در دی ماه 1401

این لیست قیمت که شامل دوربین های مداربسته ، دستگاه های ضبط DVR و NVR  ، اکسسوری ها و هارد دیسک و رک میباشد را برای شما آماده کردیم . این لیست قیمت شامل همه برندهایی هست که در هایک ویژن تهران به فروش میرسد (هایک ویژن – های لوک – داهوا )

 

دانلود لیست قیمت کامل محصولات هایک ویژن تهران

 

 

 


 

 

لیست قیمت دوربین آنالوگ و DVR هایک ویژن - آپدیت شده در دی ماه 1401

این لیست شامل ، دوربین ها Turbo HD و دستگاه های ضبط آنالوگ (DVR) می باشد . دوربین مداربسته آنالوگ نسبت به دوربین های تحت شبکه تکنولوژی قدیمی تری دارند و از طرفی قیمت پایین تری هم دارند . اگر نیاز به تکنولوژی خاصی ندارید دوربین های مداربسته آنالوگ انتخاب مقرون به صرفه تری برای شما هست .

 

دانلود لیست قیمت دوربین مداربسته آنالوگ و DVR هایک ویژن

 

 

 


 

 

لیست قیمت دوربین تحت شبکه وNVR  هایک ویژن - آپدیت شده در دی ماه 1401

محصولات تحت شبکه (ip) هایک ویژن نسل جدید تر دوربین های مداربسته هستند که امکانات زیادی دارند . همچنین حداکثر کیفیت خروجی این دوربین ها نسبت به دوربین های آنالوگ بیشتر هست و کیفیت 4K هم در برخی از دوربین های تحت شبکه قابل مشاهده هست . به دلیل دیجیتالی بودن فرایدن انتقال تصاویر از دوربین تا ذخیره سازی ، امکان پردازش تصاویر به منظور تشخیص چهره ویا خواندن پلاک و ... در این دوربین ها و دستگاه های ضبط تحت شکبه وجود دارد . در کل دوربین های تحت شبکه هایک ویژن امکانات بیشتر و قیمت بالاتری نسبت به محصولات آنالوگ دارند.

 

دانلود لیست قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه و NVR هایک ویژن

 

تلفن سفارشات و مشاوره رایگان 021-66765923 021-66765968