دانلود نرم افزار SADP Tool ورژن 3.0.5.7 | نرم افزار مدیریت دوربین مداربسته هایک ویژن

یکی از برنامه های کاربردی در زمینه دوربین های مداربسته هایک ویژن نرم افزار SADP Tool میباشد . کاربرد اصلی SADP که مخفف Search Active Devices Protocol می باشد نمایش تمام دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط NVR و DVR هایک ویژن متصل به شبکه شما میباشد . علاوه بر نمایش اطلاعات کلی مانند سریال نامبر و ورژن دستگاه ها ، امکان فعال سازی ، تغییر و یا پشتیبان گیری از رمز عبور ، تغییر در پورت یا IP ، اتصال به برنامه HikConnect برای دوربین ها و دستگاه های ضبط متصل به شبکه شما دارا میباشد .

 

دانلود آخرین ورژن برنامه  SADP Tool

برنامه SADP به صورت رایگان برای سیستم عامل ویندوز و MAC OS عرضه شده است . شما میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار را از طریق لینک های زیر دانلود و نصب کنید

 

دانلود SADP برای ویندوز - نسخه 3.0.5.7

دانلود SADP برای Mac os - نسخه 1.0.0.4

 


در ادامه قابلیت های نرم افزار SADP را به صورت کامل تر توضیح میدهیم

امکان جست و جو و نمایش دوریبن های مداربسته و دستگاه های ضبط NVR و DVR هایک ویژن موجود در شبکه با SADP

یکی از کاربرد های اصلی برنامه SADP جست و جو در شبکه ، نمایش دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط DVR  و NVR هایک ویژن میباشد . نرم افزار SADP به صورت اتوماتیک هر یک دقیقه یک بار روی شبکه جست و جو انجام میدهد و اطلاعات همه دستگاه های ضبط و دوربین های مداربسته که شامل ورژن نرم افزاری و سخت افزاری ، IP ، PORT  ، تاریخ شروع به کار ، آدرس مک و ... را نمایش میدهد . همچنین میتوانید اطلاعات دوربین های مداربسته را در فایل اکسل خروجی بگیرید

 


 

فعالسازی دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط DVR و NVR هایک ویژن با استفاده ازSADP Tool

با استفاده از این ویژگی شما میتوانید ، فعالسازی دستگاه هایی که برای دفعه اول به شبکه متصل شده اند را انجام دهید . برای این کار اول نیاز هست که یک رمز عبور برای دستگاه غیر فعال انتخاب کنید (در صورتی که دستگاه شما پشتیبانی کند از این ویژگی) ، که پیشنهاد ما استفاده از یک رمز عبور سخت هست . بعد انتخاب رمز عبور میتوانید با یک کلیک دوربین مداربسته یا دستگاه  NVR یا DVR خود را اکتیو کنید .

بعد فعال سازی ، اگر دستگاه شما از تغییر رمز عبور از طریق سوال های امنیتی یا فایل GUID پشتیبانی داشته باشد ، پنجره ای باز میشود که میتونید از فایل GUID یا سوال های امنیتی خود بکاپ تهیه کنید .


ویرایش تنظیمات شبکه و اتصال به HikConnect دوربین های مداربسته ، دستگاه ضبط DVR  و NVR

با استفاده ازاین قابلیت شما میتوانید IP Adress ، Port ، Subnet Mask  ، Gateway و پسورد دوربین مداربسته ویا دستگاه ضبط خود را تغییر دهید . همچنین میتوانید با فعال سازی  HikConnect میتوانید تصاویر دوربین های مداربسته را به موبایل خود انتقال دهید .

تلفن سفارشات و مشاوره رایگان 021-66765923 021-66765968