دستگاه ضبط تصاویر Turbo HD

دستگاه توربو اچ دی هایک ویژن چیست؟

تمام DVR های Turbo HD GT هایک ویژن اکنون با Motion Detection 2.0 مجهز شده اند که انسان ها و وسایل نقلیه را از طریق هر کانال آنالوگ شناسایی می کند تا روی تهدیدات امنیتی واقعی تمرکز کند. کاربران می توانند به سرعت فیلم های ویدئویی را بر اساس ظاهر افراد یا وسایل نقلیه در یک دوره زمانی خاص جستجو کنند.
یکی از کارآمدترین سیستم های مداربسته، سیستم دوربین مداربسته‌ توربو اچ‌ دی هایک ویژن است. این سیستم از چند دوربین توربو اچ‌دی و یک دستگاه DVR هایک ویژن تشکیل می‌شود.
تصاویر دوربین‌های مداربسته از بستر کابل‌های کواکسیال به دستگاه دی‌وی‌ار هایک ویژن منتقل و در آنجا بر روی هارد یا هاردهایی که روی دی وی آر هایک ویژن نصب شده‌اند، ضبط می‌شود. با استفاده از این دستگاه، کاربران می‌توانند تصاویر را زمان‌بندی کرده و در صورت وقوع حوادث ناگوار مانند دزدی یا وقوع بلایای طبیعی به‌سرعت به تصاویر دسترسی پیدا کنند.

دستگاه‌های DVR توربو اچ دی با فناوری AcuSense قادر به تجزیه و تحلیل محتوای ویدیویی (VCA) هستند که برای محدود کردن دامنه نظارت در حفاظت محیطی و تشخیص چهره و مقایسه برای ارائه نتایج دقیق‌تر طراحی شده‌اند.

ویژگی دستگاه‌های ضبط تصاویر Turbo HD هایک‌ویژن

دستگاه‌های ضبط تصاویر Turbo HD هایک‌ویژن، ویژگی‌های متنوعی دارند که برای ارتقای کیفیت تصویر و امنیت استفاده می‌شوند. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از
 رزولوشن بالا   قابلیت ضبط تصاویر با رزولوشن بالا  (معمولاً ۱۰۸۰p یا ۱۲۸۰p) که تصاویر شفاف و واضحی را فراهم می‌کند.
 قابلیت پشتیبانی از فرمت Turbo HD  توانایی پشتیبانی از تکنولوژی Turbo HD که امکان انتقال تصاویر با کیفیت بالا و بدون تاخیر را فراهم می‌کند.
 قابلیت ذخیره‌سازی بزرگ  این دستگاه‌ها معمولاً از ذخیره‌سازی با ظرفیت بالا و قابل ارتقا (مثلاً از طریق هارد دیسک) پشتیبانی می‌کنند تا تصاویر برای مدت زمان طولانی ذخیره شوند.
 قابلیت اتصال به شبکه  دستگاه‌های توربو اچ دی معمولاً دارای قابلیت اتصال به شبکه‌های مختلف برای دسترسی از راه دور و مدیریت آسان هستند.
 پشتیبانی از تکنولوژی‌های امنیتی  این دستگاه‌ها اغلب از ویژگی‌های امنیتی مانند رمزنگاری داده‌ها، دسترسی امن، و قابلیت ضبط تصاویر در شرایط نور کم یا تاریکی حمایت می‌کنند.
 قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی های جدیدتر  دستگاه‌های ضبط تصاویر Turbo HD معمولاً امکان به‌روزرسانی برای پشتیبانی از تکنولوژی‌های جدیدتر را دارند تا با پیشرفت‌های صنعت مداوماً هماهنگ شوند.
این ویژگی‌ها ممکن است در مدل‌ها و نسل‌های مختلف دستگاه‌های Turbo HD از هایک‌ویژن متفاوت باشند.

 خرید دستگاه ضبط‌ کننده تصاویر Turbo HD هایک ویژن

برای خرید دستگاه ضبط‌ کننده تصاویر توربو اچ دی هایک ویژن با گارانتی 24 ماه شرکت پارس ارتباط افزار میتوانید با ما نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک ویژن  تماس بگیرید ما برای مشاوره و راهنمایی مشخصات محصولات هایک ویژن در خدمتتان هستیم.