هایک ویژن پرفروش ترین برند دوربین مداربسته در ایران - هایک ویژن تهران

هایک ویژن پرفروش ترین برند دوربین مداربسته در ایران

هایک ویژن یکی از بهترین دوربین های مداربسته در ایران می باشد و بسیاری از افراد از دوربین مداربسته هایک ویژن استفاده می کنند. دلایل بسیار زیادی برای خرید و استفاده از دوربین مداربسته وجود دارد. نمایندگی هایک ویژن در تهران تجهیزات مربوط به این برند را در اختیار شما قرار می دهد.

در بازار ایران دوربین مداربسته های متفاوتی وجود دارند که هر یک از این برندها، مصرف کنندگان و مشتریان تجاری خودشان را دارند. در سطح جهانی نیز برند هایک ویژن طرفداران زیادی داشته و بسیاری از سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی معروف از این دوربین مداربسته استفاده می کنند.

 همه ما می دانیم که اصلی ترین وظیفه و کاربرد دوربین مداربسته، ضبط تصاویر با بالاترین کیفیت می باشد. دوربین مداربسته هایک ویژن از وضوح و شفافیت تصویر بسیار بالایی برخوردار است. شفافیت تصویر هم در طول روز و هم در شب کاملا پایدار می باشد.

قابلیت و تکنولوژی برند هایک ویژن

در واقع کیفیت تصویربرداری و فیلم برداری دوربین مداربسته هایک ویژن فوق العاده می باشد. گفتیم که در این دوربین، از تکنولوژی و فناوری های پیشرفته ای استفاده می شود.
 یکی از این فناوری ها مربوط به تکنولوژی EXIR در این برند می باشد. این فناوری مختص فیلم برداری در شب تعبیه شده است، به گونه ای که شما در هنگام شب، به طور واضح و شفاف تصاویر فیلم برداری شده را مشاهده می کنید. 

در حالی که بسیاری از دوربین ها از این امکانات بهره مند نیستند و در هنگام شب، از کیفیت پایینی برخوردارند. این مورد برای کارخانه ها و مراکز تولیدی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا پرسنل و کارکنان کارخانه ها و شرکت های بزرگ به صورت شبانه روزی شیفت هستند و باید نظارت کافی و دقیقی بر رفت و آمد کارمندان این سازمان ها، صورت بگیرد.

 همچنین این دوربین توانایی ضبط تصاویر و فیلم ها به صورت رنگی را نیز دارد. شما با استفاده از این دوربین به تصاویر رنگی دسترسی خواهید داشت. در سازمان ها و شرکت های بزرگ موضوع مصرف بهینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

تکنولوژی EXIR هایک ویژن به چه معناست

 

شرکت هایک ویژن نیز برای مصرف کنندگان خود از نوعی سیستم خاص استفاده کرده است که میزان مصرف انرژی جهت فیلم برداری را به حداقل ممکن برساند. به همین دلیل بسیاری از افراد و سازمان ها به لحاظ صرفه جویی در هزینه های اقتصادی، به فکر خرید دوربین مداربسته هایک ویژن می باشند.

 دوربین مداربسته هایک ویژن نسبت به گونه های مشابه خود از نظر قیمت ارزان می باشد. ارزان بودن و مناسب بودن مقدار هزینه های مربوط به این دوربین مداربسته، یکی از عوامل اصلی استفاده سازمان ها از این برند معروف می باشد. جهت تهیه این دوربین شما می توانید از کارشناسان هایک ویژن تهران راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مزایای اصلی دوربین مداربسته هایک ویژن

در این بخش به بررسی برخی نکات مهم و مزایای مربوط به این دوربین می پردازیم:
  • استفاده از قطعات درجه یک در ساخت 
  • بهره مندی از استانداردهای تعیین شده 
  • کنترل از راه دور و استفاده آسان 
  • انواع مدل ها و طرح های جدید متناسب با نیاز روز 
  • قدرت تشخیص بالا در هنگام فیلم برداری از اشیا و انسان 
در ساخت قطعات هایک ویژن از موادی استفاده شده است که بسیار باکیفیت می باشند. بسیاری از دوربین ها از موادی ساخته شده اند که یا بی کیفیت هستند یا بعد از مدتی دچار مشکلات سخت افزاری مانند مشکل در دی وی آر یا حافظه داخلی می شوند.
 دوربین مداربسته هایک ویژن از نظر فیزیکی در مقایسه با سایر دوربین ها، در مقابل گرما و سرما و تغییرات محیطی مقاومت بالایی داشته و کمتر دچار شکستگی و آسیب می شوند. در ساخت دوربین مداربسته همواره برخی اصول و استانداردهای لازم را تعیین می کنند و هر دوربینی که از این استانداردها برخوردار باشد، قطعا از کیفیت بالایی نیز برخوردار خواهد بود.

دوربین هایک ویژن از استاندارد IK و IP بهره مند می باشد و خاصیت ضد ضربه بودن را نیز دارد. نحوه ساخت و طراحی این دوربین به گونه ای است که دارای سیستم کنترل از راه دور می باشد. شما به راحتی در هر کجا که باشید، می توانید فیلم های مربوط به شرکت و سازمان خودتان را با وضوح بالایی مشاهده کنید.

 این ویژگی دوربین هایک ویژن بسیار مهم می باشد و در سفرهای کاری و یا در مکانی که دسترسی به شرکت خودتان ندارید، کاملا کاربردی می باشد. دوربین مداربسته هایک ویژن یک برند چینی می باشد و از قطعات و تکنولوژی های خاصی در ساخت این دوربین استفاده شد تا نظر کاربران را به خود جلب کند.

استفاده برترین برند ها از دوربین های مداربسته هایک ویژن

برای مثال سیستم عمومی حمل و نقل بریتانیا، مراکز تعمیرات موبایل در پکن، در نمایشگاه های جهانی مانند نمایشگاه شانگهای در چین، استادیوم ها و در فرودگاه لیناته ایتالیا از این برند معروف استفاده می کنند. دوربین مداربسته هایک ویژن در انواع طرح ها و شکل ها به بازار جهانی ارائه شده است و به همین دلیل مورد استقبال و توجه افراد با سلایق و نظرات متفاوت می باشد. 

در واقع تیم بازاریابی دوربین مداربسته هایک ویژن به نکات ریز و مهمی مانند توجه به نیازها و سلایق مصرف کننده اهمیت بالایی داده است. همچنین این دوربین از توانایی تشخیص حرکات و چهره نیز برخوردار است. بسیاری از سرقت ها در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد و همین مسئله موجب می شود که دوربین ها نتوانند چهره اشخاص را به درستی تشخیص دهند. 

مراکز امنیتی و اطلاعاتی نیز به دلیل حساسیت طبقه شغلی خودشان از این دوربین ها استفاده می کنند. تشخیص چهره اشخاص و نوع حرکت و وضوح تصاویر جزو برترین ویژگی های مربوط به دوربین مداربسته هایک ویژن می باشد.  همچنین لازم به ذکر است که این دوربین از فناوری های متفاوت نیز ساپورت و پشتیبانی می کند. 
یکی از این فناوری ها، تصویربرداری در تاریکی مطلق می باشد. این دوربین در تاریک ترین محیط ها نیز فیلمبرداری بسیار باکیفیتی را انجام می دهد و یکی از اصلی ترین دلایل فروش هایک ویژن در سطح جهانی و داخلی همین موضوع می باشد.

 

۱۸ تیر ۱۴۰۰
۱۷۳