قابلیت های جدید تکنولوژی Acusense هایک ویژن


در سرتاسر جهان ، مشتریان مسکونی و تجاری خواهان فناوری های جدید امنیتی جدید هستند که به آنها کمک می کند حفاظت از نفوذ را افزایش داده و هزینه های عملیاتی آنها را کاهش دهند.

صاحبان خانه و مشاغل همیشه به دنبال فناوری برای بهبود عملکرد ، امنیت و کارآیی خود بوده اند. اکنون ، به لطف فناوری AcuSense هایک ویژن ، می توانید با جدیدترین دوربین های امنیتی مجهز به هوش مصنوعی ، NVR ها و DVR ها به آنها در رسیدن به تمام این اهداف کمک کنید.

تکنولوژی Acusense هایک ویژن به چه معناست ؟

تکنولوژی AcuSense هایک ویژن  می توانید به مشتریان خود در ارتقاء قابلیت های امنیتی مبتکرانه و مبتنی بر هوش مصنوعی کمک کنید-فقط با هزینه اندکی برای کسب و کارشان. و از آنجا که آنها می توانند با AcuSense به بهبود امنیت و افزایش بهره وری برسند ، تصمیمات خرید مشتریان معمولاً آسان است و سریع را ارائه می دهند. 

 

تکنولوژی Acusense هایک ویژن کجاها استفاده میشود ؟

تکنولوژی AcuSense برای طیف گسترده ای از برنامه های مسکونی و تجاری ایده آل است. مشتریان برند هایک ویژن در حال حاضر از آن برای حفاظت از موارد زیر استفاده می کنند:

 

  • خانه ها
  • کارخانه ها
  • انبارها
  • مغازه ها
  • مناطق پارکینگ
  • و بیشتر

"با این قابلیت می توانیم از دوربین امنیتی هایک ویژن برای آلارم به موقع به هر کسی که به منطقه نزدیک می شود استفاده کنم."

 

دارای آلارم های صوتی و بارق نور

مدلهای خاصی از دوربینهای مجهز به AcuSense دارای زنگ هشدار صدا و نور هستند. همچنین می توان پیام های صوتی را از طریق دوربین ها پخش کرد تا به متجاوزان هشدار دهد که از یک منطقه محدود خارج شوند.

 

امنیت منازل و مشاغل خودرا به بالاترین سطح برسانید

با قابلیت های هوش مصنوعی فناوری AcuSense هایک ویژن ، صاحبان خانه و مشاغل می توانند امنیت خود را به سطح بالاتری برسانند.

تکنولوژی AcuSense تهدیدات نفوذ را در زمان واقعی تشخیص می دهد و برای پاسخ سریعتر ، زنگ هشدار را به تلفن های همراه کاربران فعال می کند.

تکنولوژی AcuSense افراد و وسایل نقلیه را در مقابل سایر اجسام متحرک تشخیص می دهد و به تیم های امنیتی اجازه می دهد تا بر تهدیدهای واقعی تمرکز کنند.

تکنولوژی AcuSense جستجوهای ویدیویی را با تلاش کمتر و کاهش هزینه ها سرعت می بخشد.

برای آشنایی کامل تر با این تکنولوژی و انتخاب دوربین مد نظر خود میتوانید با کارشناسان نمایندگی هایک ویژن در تهران تماس بگیرید 09906500074-66765923-66765968

۲۴ شهریور ۱۴۰۰
۸۳